Kuchnia Traffic 85th Play Street - nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Kuchnia często zastępuje jadalnię lub salon i jest centralnym punktem Twojego domu. Dlatego jej aranżacja pełni tak ważną rolę. Odpowiedni wystrój dostarczy Tobie oraz Twoim bliskim pozytywnych emocji i stworzy rodzinną atmosferę. Potrzebujesz nowoczesnej kuchni, w której poczujecie się jak u siebie? Sprawdź, jakie możliwości daje Ci seria Traffic 85th play street .

W otwartej kuchni meble na wysoki połysk prezentują się  niezwykle elegancko. Fronty z linii Traffic 85h play street zostały pokryte specjalną powłoką, dzięki czemu są łatwe w pielęgnacji a przy tym odporne na lekkie uszkodzenia mechaniczne.

To Ty wybierasz kolory korpusów, mebli oraz blatów, a także uchwyty oraz bryły szafek. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu kuchni na wymiar w stylu nowoczesnym, połącz ze sobą kontrastową kolorystykę oraz różne faktury frontów. Dzięki czemu wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

W ofercie mebli kuchennych na wymiar znajdziesz szafki i szuflady optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz specyfiki wnętrza. Dzięki nim nawet mała i wąska kuchnia stanie się w pełni ergonomiczna.

Odwiedź studio kuchni Black Red White i skorzystaj z pomocy naszych projektantów, którzy doradzą Ci przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Wymiary
Do pobrania