Meble Traffic 87th smooth street – nowoczesna kolekcja, z której wykreujesz wymarzoną kuchnię

Urządzanie pomieszczeń to nie tylko wybór atrakcyjnych mebli czy kolorów ścian, lecz także wyrażanie samego siebie. W końcu wystrój mieszkania wiele mówi o jego właścicielu. To samo dotyczy kuchni, która jest ważnym elementem Twojej codzienności. Chcesz, aby to pomieszczenie wyrażało Twój charakter i było utrzymane w nowoczesnym stylu? Kuchnia z linii Traffic 87th smooth street z pewnością przypadnie Ci do gustu.

W kuchni na wymiar to Ty decydujesz o układzie mebli oraz odcieniach, jakie będą królować w pomieszczeniu. Jeśli cenisz jasne barwy, które optycznie powiększą przestrzeń, wybierz np. biały gładki. Możesz wtedy przełamać surową biel blatem w kolorze ciemnego drewna, które jednocześnie lekko ociepli Twoją kuchnię.

Wybierasz nie tylko szafki, korpusy czy blaty, lecz także uchwyty – wszystkie elementy utrzymano w nowoczesnej stylistyce. W serii Traffic 87th smooth street możesz też zamówić fronty ze zintegrowanymi uchwytami listwowymi, które stworzą harmonijną całość z frontami i dodadzą im uroku.

Wymiary
Do pobrania