Kolekcja mebli Traffic 96th York Street – ponadczasowa kuchnia w Twoim wnętrzu

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją wymarzoną kuchnię. Nowoczesna, praktyczna, ale i z charakterem? Jaki układ szafek byłby dla Ciebie najwygodniejszy? Jaka kolorystyka grałaby pierwsze skrzypce? Teraz otwórz oczy i zrealizuj swój projekt! Wszystko jest możliwe dzięki kuchni na wymiar Black Red White.

Nowoczesna kuchnia to również szeroki wybór kolorów mebli. W katalogu linii Traffic 95th pure street znajdziesz wiele propozycji, którymi możesz się zainspirować. Jeśli cenisz maksymalną harmonię, postaw na blaty, fronty oraz korpusy w podobnych odcieniach. Jeśli jednak chcesz wprowadzić stylowy kontrast, zestaw ze sobą różne barwy lub wybierz nietuzinkowy uchwyt, który wybije się na pierwszy plan.

Linia Traffic 96th york street daje Ci ogromne możliwości zaaranżowania swojej przestrzeni. Wybierasz m.in. rodzaje i bryły szafek, które umieścisz w poszczególnych częściach pomieszczenia. W ofercie znajdziesz również szafki pod zabudowę, gdzie za stylowym frontem ukryjesz zmywarkę lub mikrofalówkę. Całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu oraz perfekcyjnie dopasuje się do układu Twojej kuchni jak i twoich potrzeb.

Górna zabudowa wprowadza do wnętrza charakteru, dzięki otwartym i zamkniętym podziałom pozwala bawić się stylem całej kuchni. Tonuje ją baza- eleganckie szafki dolne w kolorze naturalnego drewna.

Jak funkcjonalnie rozmieścić wszystkie sprzęty i akcesoria kuchenne, kiedy miejsca pomiędzy jedną a drugą ścianą jest naprawdę niewiele?

Dzięki kuchniom na wymiar Senso Kitchens z łatwością urządzisz nawet bardzo wąskie i z pozoru nieustawne pomieszczenie. W ofercie mebli kuchennych na wymiar znajdziesz szafki i szuflady optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz specyfiki wnętrza. Dzięki nim nawet mała i wąska kuchnia stanie się w pełni ergonomiczna. Odwiedź studio kuchni Black Red White i skorzystaj z pomocy naszych projektantów, którzy doradzą Ci przy wyborze najlepszych rozwiązań.

 

Wymiary
Do pobrania