Stylowy wazon szklany - udekoruj dom kwiatami

Myślisz o poważnych zmianach w Twoich wnętrzach, jednak nie masz na nie wystarczająco dużo środków? Zrób to za pomocą starannie dobranych dodatków. Wazon szklany pozwoli Ci uzyskać efekt eleganckiego, wyrafinowanego wnętrza z elementami vintage. Wazon świetnie będzie pasował do mieszkania w stylu parisian chic, które nawiązuje do nonszalanckiego stylu boho, a jednocześnie pozostaje stonowane.

Wazon ze szkła w odcieniu szarości ma lekko rozszerzający się ku dołowi kształt i pokarbowane szkło, które mocno nawiązuje nieco do kryształów z lat 70. Wazon zdobi też metalowa szyjka w złotym kolorze. Najlepiej będą wyglądać w nim proste kwiaty w jednym kolorze, np. róże, goździki czy tulipany.

Szary wazon ze szkła będzie pasował m.in. do bieli, fioletów, szarości, złota oraz zgaszonych, oliwkowych zieleni. Wazon w tym modelu jest dostępny również w innych kolorach: białym i lekko zgaszonym śliwkowym. Jeśli chcesz uzyskać spójnośc w całym mieszkaniu, zdecyduj się na kilka wazonów i rozstaw je w różnych pomieszczeniach. Każdy z nich doda ciepła i wyrafikowanego stylu wTwoim domu.

Dekoracja jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania