Wazon dekoracyjny – stylowa ozdoba stołu

Świeże kwiaty to jedna z najpiękniejszych i najłatwiejszych do przygotowania dekoracji na stół – zwłaszcza, jeśli umieścisz je w stylowym wazonie. Pękaty wazon dekoracyjny w jednym z kilku pastelowych kolorów do wyboru z pewnością odświeży aranżację każdego wnętrza. Elegancki wazon o interesującym, geometrycznym designie sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym.

Wazon dekoracyjny ma wymiary 108 x 108 x 113 mm i jest wykonany z wytrzymałego dolomitu – minerału, który gwarantuje mu oryginalny i stylowy wygląd. Wazon może być przeznaczony zarówno na żywe bukiety, jak i kompozycje ze sztucznych roślin (gałązki do wazonu z tworzywa sztucznego znajdziesz w ofercie Black Red White online!)

Ozdobny wazon możesz ustawić na stole w jadalni lub salonie, na komodzie albo parapecie. Znakomicie nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń – zwłaszcza tych urządzonych w stylu nowoczesnym. Wazon na kwiaty będzie także doskonałym upominkiem dla minimalisty i wielbiciela roślinnych dekoracji.

wazon - wymiary
Średnica 10,8 cm
Wysokość 11,3 cm
Waga 0.343 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny