Wazon na kwiaty złoty kaktus 41,5 cm

Najważniejsze informacje:

PRAKTYCZNY - Wazon na kwiaty w kształcie kaktusa. Idealny na kwiaty cięte, suszone oraz ozdoby. Wazon ma wymiary 21 x 15 x 41,5 cm.

WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości cementu pomalowanego na złoty kolor, dzięki czemu prezentuje się bardzo efektownie. Wazon posiada wykończenie, które bardzo dobrze odzwierciedla wygląd kaktusa.

DEKORACYJNY - Idealny do domu i biura. Możemy postawić go na stole, komodzie czy biurku. Dzięki niemu w piękny sposób wyeksponujemy rośliny żywe, sztuczne, a także suche gałązki lub ozdoby.

MODNY DESIGN - Wazon na kwiaty utrzymany jest w modnym stylu. Posiada oryginalny kształt i formę wykonania, więc będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Wazon w kształcie kaktusa to wyjątkowy dodatek do wystroju.

EFEKTOWNY - Wazon prezentuje się bardzo efektownie. Umieszczone w nim rośliny i dekoracje będą stanowić wyjątkowy element dekoracyjny.

Oryginalny wazon na kwiaty w kształcie kaktusa. Idealny do przechowywania kwiatów żywych oraz sztucznych. Można w nim w także w efektowny sposób wyeksponować dekoracje. Wyjątkowy wygląd wazonu nada charakteru każdemu wnętrzu i będzie modnym dodatkiem. Wysokiej jakości wykończenie zapewnia mu niezwykły efekt wizualny. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: cement
  • Długość: 21 cm
  • Szerokość: 15 cm
  • Wysokość: 41,5 cm
  • Waga (g): 2437
  • Kolor dominujący: złoty
Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 41,5 cm
Do pobrania