Nadaje pomieszczeniom oryginalnego charakteru

Wersalka Ares to połączenie komfortu z wyjątkowo ciekawym designem. Dzięki swojej formie, obiciom i ozdobom pasuje do salonów w stylu nowoczesnym, klasycznym, glamour, a nawet loftowym. Wnosi do nich powiew oryginalności. Efektowny mebel potrafi nadać charakteru całemu pomieszczeniu.

Wersalka robi wrażenie stabilnej i komfortowej - i taka właśnie jest. Wysokie oparcie stanowi podporę dla pleców podczas siedzenia. Ozdobne poduszki, utrzymane w kolorystycznym tonie tkaniny obiciowej pięknie współgrają z całością, stanowiąc dyskretną ozdobę.

Wypełnienie wersalki stanowią: sprężyna falista i pianka HR – to zapewnia jednolitą powierzchnię do spania. Wysokie oparcie, ozdobione wciągami i przeszyciami, siedzisko i ciekawie wyprofilowane boki składają się na interesującą całość. Metalowe stopki podwyższają mebel, nadając mu finezji. Kolor obicia to połączenie szarości ze złotawym połyskiem. Wymiary: 200 × 100 × 95.

Wersalka Ares będzie pasować do wystroju utrzymanego w ciepłych barwach. Dobrze zgra się z dodatkami w złotych odcieniach, sztuką nowoczesną i meblami z elementami metalowymi.

 

Cechy szczególne mebla:
• Wysokie oparcie i ergonomiczne boki zapewniają wygodę siedzenia
• Dodatkowy komfort zapewnia zastosowanie sprężyn falistych i wysoko elastycznej pianki HR
• Klasyczny, wersalkowy system rozkładania daje szybki dostęp do pojemnika na pościel i pozwala na zorganizowanie wygodnego spania
Wymiary
Głębokość 100 cm
Szerokość 225 cm
Wysokość 95 cm
Waga 66 kg
Do pobrania