Wersalka Columbus - nawiązanie do klasycznego stylu

Design wyjątkowej wersalki Columbus nawiązuje nieco do mebli w dawnym stylu. Jest oryginalna, niepowtarzalna i z pewnością przyciągnie wzrok. Pasuje do sypialni, salonu, pokoju dziennego. Idealna do aranżacji klasycznych i vintage. Pomoże ci stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe w domu.

Wersalka jest wygodna, posiada wysokie, pikowane oparcie, które odciąży plecy podczas długiego przesiadywania. Wyjątkowo ciekawie wyprofilowane podłokietniki wyróżniają ją spośród wielu innych wersalek. Wygląda stylowo i niebanalnie, co sprawia, że można stworzyć niezwykłą aranżację z nią w roli głównej.

Wersalka Columbus wypełniona jest elastyczną pianką HR i sprężyną falistą. Dzięki temu jest tak komfortowa i wygodna. Oparcie z ozdobnymi guzikami i ciekawie zaprojektowane podłokietniki sprawiają, że wygląda wyjątkowo. Całości dopełniają ozdobne nóżki z drewna w kolorach: buk, biel, wenge, orzech). Kolor materiału obiciowego zależy od naszych preferencji. Wymiary: 215 x 90 x 104 cm.

Wersalka idealnie zgrywa się z meblami w podobnym, stylizowanym na stary stylu. Świetnie wygląda przy meblach typu toaletka, lustrach w ładnych ramach, stojących lampach z materiałowymi abażurami, firankach i zasłonach w stylu retro.

 Cechy szczególne mebla:
- Werslaka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Eleganckie boki w kształcie ślimaka - nadają zjawiskowego charakteru
- Stylizowane, drewniane nóżki - nadają dodatkowej lekkości
- Wypełnienie siedziska sprężyną falistą i pianką wysokoelastyczną zapewnia komfortowy wypoczynek
- Wysokie oparcie z ozdobnymi guzikami - odpowiednie podparcie dla pleców i głowy
Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 215 cm
Wysokość 104 cm
Waga 61 kg
Do pobrania