Wersalka Marino – ponadczasowy mebel w Twoim salonie

 

Urządzasz niewielki salon lub pokój nastolatka? Jeśli tak, to szukasz wygodnych i kompaktowych rozwiązań. Wersalka, która mimo skromnych gabarytów, oferuje liczne funkcjonalności, może być optymalnym wyborem.

 

Wersalkę Marino o wymiarach 214 x 95 x 99 cm z łatwością wkomponujesz w nawet niedużą przestrzeń pokoju dziennego, kawalerki czy młodzieżowego wnętrza. W tym modelu zastosowano prosty mechanizm rozkładania klik-klak, który w kilka sekund zamieni wypoczynek w funkcjonalne łóżko. Powierzchnia spania 127 x 188 cm pozwoli wygodnie zregenerować siły. Praktyczny pojemnik to doskonałe miejsce do przechowywania pościeli.

 

Wypełnienie wersalki Marino stanowi pianka wysokoelastyczna HR osadzona na sprężynach falistych. Taki sam rodzaj wypełnienia został zastosowany w siedzisku i oparciu. Dzięki temu powierzchnia spania jest jednorodna i w każdym miejscu tak samo wygodna. Pianka HR wykazuje również większą trwałość, co oznacza, że możesz cieszyć się niezwykłą wygodą, sprężystością i elastycznością ulubionego mebla przez długi czas.

 

Wysokie nóżki z drewna dodają wersalce lekkości i są jej stylowym wykończeniem. Wygodne, dość szerokie podłokietniki pozwalają na komfortowe podparcie łokci i zapobiegają spadaniu poduszek. Poziome i pionowe przeszycia dodają subtelności. Dekoracyjne poduszki umożliwiają wprowadzenie do wnętrza kolejnego koloru lub mogą stanowić łącznik spajający kanapę np. z kolorem zasłon czy innych dodatków we wnętrzu.

 

W kolekcji Marino dostępny jest również fotel oraz puf – elementy, których połączenie pozwoli Ci stworzyć ustawny, funkcjonalny i stylowy zestaw wypoczynkowy na miarę Twoich potrzeb!

 

Widoczne na zdjęciu poduszki ozdobne nie wchodzą w skład zestawu i nie są wliczone w cenę mebla.

 

Cechy szczególne mebla:

  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru ułożenia tkaniny
  • Tył tapicerowany materiałem obiciowym
  • Mechanizm rozkładania: automat klik-klak
  • Sprężyny faliste zarówno w siedzisku oraz oparciu – komfortowe i jednorodne spanie
  • Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko – optymalna pozycja do siedzenia i wygoda użytkowania
  • Pojemnik – możliwość przechowywania pościeli
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Dodatkowe przeszycia na siedzisku i oparciu – zwiększona estetyka wykończenia i zmniejszenie rozciągliwości tkaniny
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 214 cm
Wysokość 99 cm
Waga 55 kg
Do pobrania