Wersalka SANGO – skandynawski design

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania salonu, kawalerki lub domowego gabinetu, to na pewno wiesz ile problemów sprawia dobór mebli wypoczynkowych. Jeżeli ogranicza Cię metraż, warto postawić na funkcjonalność – wersalka Sango doskonale tu pasuje!

Lekka i ponadczasowa konstrukcja skandynawskiej wersalki ustępuje jej funkcjonalności. Na co dzień to miękki i wygodny mebel wypoczynkowy, którego siedzisko i oparcie wypełniono sprężynami bonell i pianką. W razie potrzeby może przeistoczyć się w miejsce noclegowe dla 2 osób. Po rozłożeniu zyskujesz powierzchnię spania równą 198 x 120 cm. Wystarczy, że podniesiesz siedzisko i dociśniesz do tyłu. Łatwy dostęp do pojemnika na pościel czyni mebel jeszcze bardziej praktycznym. Wersalka osadzona jest na solidnych, drewnianych stopkach.

Tym, co z pewnością dostrzegłeś jest minimalizm formy przełamany pikowaniami z guzikami, które zdobią oparcie. Wersalkę o wymiarach 198 x 93 x 95 cm możesz wsunąć we wnękę pomieszczenia lub postawić nawet w kawalerce, tworząc miejsce noclegowe.

Wersalka Sango w stylu scandi tworzy doskonały duet z drewnianą lub białą ławą, które z pewnością znajdziesz w naszej ofercie. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego miejsca, mamy też dopasowany stylistycznie zestaw Sango.

 

Cechy szczególne mebla:
• Wersalka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprawnie i lekko działający mechanizm Klik-Klak - wygoda rozkładania
• Ozdobne wciągi w siedzisku i oparciu - harmonijny wygląd
• Dekoracyjne pikowania z guzikami w kolorze mebla
• Drewniane stopki w kolorze naturalnym
Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 198 cm
Wysokość 93 cm
Waga 52 kg
Do pobrania