Wersalka Umbro – relaks w klasycznym wydaniu


Wersalki powracają do wnętrz w wielkim stylu. Nic dziwnego – zapewniają wygodę w ciągu dnia i nocą, szybko się je rozkłada i mają miejsce do przechowywania. Nowoczesna wersalka Umbro ma jeszcze jedną zaletę – ponadczasowy design.

Mebel o wymiarach 199 × 93 cm prezentuje się bardzo stylowo i stanowi współczesną wersję klasycznej wersalki. Sprawdzi się w salonie, kawalerce, pokoju młodzieżowym i gościnnym – uniwersalna forma pasuje do najróżniejszych pomieszczeń i stylów wnętrzarskich.

Powierzchnia spania wynosi dokładnie 199 × 118 cm, więc spokojnie wyśpią się tu dwie osoby. Na całej powierzchni zastosowano sprężyny bonellowe i piankę, co daje jednolite podparcie całej sylwetce, a co za tym idzie komfortowy sen. Nie musisz martwić się tym, co zrobić z pościelą – schowasz ją w dużym pojemniku.

Ozdobne pikowania i dodatkowe poduszki wpływają na estetykę wersalki i czynią z niej mebel nie tylko użytkowy, lecz także dekoracyjny. Czarne stopki z tworzywa nadają meblowi lekkość, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku mniejszych pokojów.

 

Cechy szczególne mebla:

  • Sprawnie i lekko działający mechanizm CLIK-CLAK – wygoda rozkładania
  • Ten sam standard sprężynowania w siedzisku i oparciu
  • Duży pojemnik na pościel
  • Łatwy dostęp do pojemnika
  • Ozdobne wciągi w siedzisku i oparciu – harmonijny wygląd

 

Wymiary
Głębokość 93 cm
Szerokość 199 cm
Wysokość 93 cm
Waga 58 kg
Do pobrania