Połącz estetykę z funkcjonalnością — wybierz wezgłowie Zuari 140

Wygoda podczas snu ma ogromne znaczenie. Średnio śpisz 8 godzin dziennie każdej doby. Aby się wyspać i wstać wypoczętym, musisz zadbać o dopasowane do Twych potrzeb wyposażenie. Wezgłowie Zuari stanowi ciekawą opcję, jeśli brakuje Ci podparcia w nocy.

Produkt został wykonany z przyjemnej pianki, która dba o komfort użytkownika. Wysoka jakość wykonania to jeden z wielu atutów tego produktu — dzięki niej, wezgłowie stanowi inwestycję na naprawdę długie lata. Produkt możesz zakupić pojedynczo lub zestawić go z innym, potrzebnym elementem — np. materiałem nawierzchniowym bądź dwustronnym tworząc łóżko kontynentalne.

Wezgłowie, poza swoją główną, praktyczną funkcją, pełni także rolę ozdoby. Zostało zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Ozdobne wciągi i guziki przyciągają wzrok i nadają całości oryginalności. To uniwersalne rozwiązanie zapewni Ci komfort na całą noc!

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne wciągi i guziki - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 161 cm
Wysokość 117 cm
Waga 30 kg
Do pobrania