Wezgłowie, które odmieni Twój sen

Brakuje Ci w nocy odpowiedniego podparcia? Pragniesz zakupić zagłówek, który zadba o Twój komfort podczas snu? Wezgłowie Zuari 180 to propozycja, obok której nie możesz przejść obojętnie. Posiada sporą powierzchnię, która umożliwia swobodne korzystanie. Podczas czytania książki czy oglądania telewizji, komfort jest zagwarantowany!

Wezgłowie możesz dowolnie konfigurować, z boxem, materacem dwustronnym czy też materacem nawierzchniowym tworząc łóżko kontynentalne. Wezgłowie Zuari posiada ozdobne wciągi i guziki, dzięki którym produkt jest oryginalny i estetyczny. Sprawia to, że pełni on rolę nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną!

Oparcie zostało wykonane z wysokiej jakości pianki, gwarantującej wygodę, ale także długą żywotność. Prawidłowo eksploatowane wezgłowie posłuży Ci przez długie lata, to świetna inwestycja! Komfort podczas snu ma ogromne znaczenie i nie należy tego bagatelizować. Zadbaj o siebie i postaw na wygodne wezgłowie!

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne wciągi i guziki - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 201 cm
Wysokość 117 cm
Waga 34 kg
Do pobrania