Welurowy wieszak wielofunkcyjny – z nim uporządkujesz swoją garderobę

To jeden z tych równie pomysłowych, co praktycznych gadżetów, które po prostu musisz mieć w swoim domu. Przy jego pomocy nie tylko utrzymasz estetyczny ład oraz porządek, ale również oszczędzisz sobie i tak na ogół bezowocnych poszukiwań upragnionych elementów garderoby.

Wieszak welurowy jest miły w dotyku, a do tego niebywale delikatny dla umieszczonych na nim przedmiotów. To szalenie istotna cecha, tym bardziej, gdy są nimi delikatne apaszki, szale, krawaty oraz paski. Wszystkie te dodatki, dzięki którym prezentujesz się stylowo, ale tylko pod warunkiem, że znajdują się one w nienagannym stanie. Jego sprytna budowa umożliwia zawieszenie na nim także takich akcesoriów jak biżuteria, niewielkie torebki czy okulary przeciwsłoneczne.

Welurowy wieszak wielofunkcyjny wykonany jest z lekkiego, ale wytrzymałego plastiku. Posiada praktyczny haczyk, dzięki któremu zainstalujesz go w dowolnie wybranym miejscu. Szare wybarwienie tego akcesorium do przechowywania jest nie tylko zgodne z trendami panującym w aranżacji wnętrz, ale stanowi również gwarancję dopasowania do stylistyki każdej szafy oraz garderoby, w której się pojawi.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 16 cm
Waga 0.083 kg
Do pobrania