Witryna Alhambra - pokaż się z dobrej strony

- Alhambra to kolekcja mebli modułowych zaprojektowana z myślą o miłośnikach nowoczesnej stylistyki wnętrz. Kompaktowe wymiary mebla pozwolą wkomponować go w przestrzeń o niewielkim metrażu.

- Przeszklona witryna wykonana jest z hartowanego szkła, dzięki czemu znacznie zwiększa się bezpieczeństwo jej użytkowania. Dodatkowo stanowi ona doskonałą ochronę przed osadzaniem się kurzu na przechowywanych przedmiotach.

- Najwyższy komfort użytkowania  witryny jest zasługą markowych zawiasów wyposażonych w system cichego domykania. Profesjonalne akcesoria zapewniają wyhamowywanie frontów w końcowej fazie zamykania.

- Pogrubione listwy boczne oraz ryflowana czarna listwa akcentują wyjątkowy design mebla. Witryna otwiera się w lewą stronę

- Kolekcja Alhambra to nowoczesna kolekcja mebli do salonu lub jadalni. Na uwagę zasługują piękne ryflowane listwy, idealne gładkie powierzchnie frontów i subtelne uchwyty, które delikatnie wyróżniają się na tle całości. Kilkanaście różnorodnych elementów pozwala na pełną swobodę urządzania.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 201 cm
Waga 56.05 kg
Do pobrania