Witryna Assen – wąski słupek na ekspozycję

Jesteś miłośnikiem elegancji, nowoczesnego stylu i funkcjonalnych rozwiązań? Z pewnością spodoba Ci się kolekcja Assen, w której łączymy styl i markowe akcesoria. Meble do salonu wyróżniają się prostą stylistyką, frontami w połysku i kontrastem kolorystycznym bieli i czerni. Rozbudowana kolekcja zawiera liczne witryny, komodę, szafkę RTV i szafę.

Dysponujesz niewielkim salonem, ale zależy Ci na wydzieleniu miejsca na dekoracje i rodzinne pamiątki? Wysoka witryna Assen pozwoli Ci wyeksponować wazon, misę lub inne dekoracje. Umieść je za przeszklonym frontem, by za każdym razem, gdy na nie spojrzysz, przypomnieć sobie o ostatniej podróży. Dokumenty czy inne bibeloty możesz ukryć w szafce dolnej z pełnym frontem.

Za pomocą oświetlenia LED (opcja) możesz odpowiednio podkreślić ekspozycję.

Korpus w kolorze biały połysk i fronty w kolorze biały wysoki połysk tworzą stylowe, jasne połączenie. Aby je przełamać, zastosowaliśmy efektowną, czarną listwę dookoła bezbarwnego, szklanego frontu.

Łatwiejsze korzystanie z mebla to zasługa prostych uchwytów w kolorze czarny połysk oraz  zawiasów z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem.

Witryna Assen zachwyca swoim wyglądem i funkcjonalnością. Aby rozbudować jej możliwości wystarczy zestawić ją z pozostałymi modułami kolekcji Assen. Stworzysz w ten sposób przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 200 cm
Waga 52.05 kg
Do pobrania