Witryna Assen – pojemna i efektowna

Cenisz nowoczesne wzornictwo, które zachwyca gładkimi, lakierowanymi frontami i oryginalnymi akcentami? Przedstawiamy kolekcję Assen – meble idealne do salonu, które łączą styl i funkcjonalność.. Rozbudowana kolekcja zawiera liczne witryny, komodę, szafkę RTV i szafę, co pozwoli stworzyć wymarzoną zabudowę wnętrza.

Szeroka witryna Assen to rozwiązanie dla tych, którzy mają tak dużo rzeczy do zaprezentowania, jak i schowania. Proporcjonalny podział na 2 części sprawi, że za pełnym frontem ukryjesz dokumenty i inne przedmioty, a przeszklony front pozwoli Ci eksponować pamiątki lub  dekoracje.

Oświetlenie LED dostępne w opcji, pozwoli Ci odpowiednio podkreślić wszystkie pamiątki.

Fronty w kolorze biały połysk pokryto laminatem. Ramą dla nich jest biały korpus, który dopełnia całość. Przełamaniem jest oryginalna czarna listwa dookoła bezbarwnego, szklanego frontu.

Łatwiejsze korzystanie z mebla to zasługa prostych uchwytów w kolorze czarny połysk oraz  zawiasów z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem.

Witrynę Assen możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji Assen, tworząc w ten sposób zachwycającą, spójną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb i metrażu wnętrza.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 200 cm
Waga 76.05 kg
Do pobrania