Witryna Assen – ozdoba Twojego salonu

Najwięcej czasu spędzamy w salonie – to miejsce, w którym czytamy książkę, oglądamy telewizję, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego tak ważna jest funkcjonalna i stylowa zabudowa. Kolekcja Assen sprawdzi się tutaj idealnie. Linia nowoczesnych mebli do salonu zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni.

Jeżeli lubisz porcelanowe misy ozdobne lub przywiozłeś z podróży piękny wazon, to warto je odpowiednio wyeksponować. Pomoże w tym witryna Assen, która kryje za przeszklonym frontem 2 szklane półki na drobne dekoracje. Poza tym zyskujesz przestrzeń do przechowywania. Za pełnym frontem znajdziesz 2 praktyczne półki, idealne na dokumenty i rachunki. A co postawić na blacie? Jesteśmy pewni, że wybierzesz coś z naszej oferty dodatków.

Podkreśl dekoracje umieszczając pod szklanymi półkami oświetlenie LED (opcja).

Korpus w kolorze biały połysk otacza fronty w kolorze biały wysoki połysk. Aby przełamać jasne wybarwienie mebla, zastosowaliśmy efektowną, czarną listwę, która stanowi ramę dla bezbarwnych, szklanych frontów.

Proste uchwyty w kolorze czarny połysk zapewniają wygodny dostęp do zawartości mebla. Jeżeli cenisz ciszę, to zachwycą Cię zawiasy z cichym domykiem.

Witrynę Assen możesz postawić w towarzystwie szafki RTV, regału,  czy zawiesić nad nią półkę. Wszystkie te elementy znajdziesz w nowoczesnej kolekcji Assen, która sprawi się w zabudowie wnętrza.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 150 cm
Waga 58.2 kg
Do pobrania