Witryna Dodson – pomysł na subtelną ekspozycję

Witryna to mebel przykuwający uwagę. Zarówno ze względu na wielkość, jak i funkcję, którą pełni w pomieszczeniu. Jej zadaniem jest efektowna ekspozycja przechowywanych na półkach przedmiotów. Oszklone drzwi, oświetlenie, atrakcyjny design – to wszystko ma podkreślić nie tylko jej zawartość, ale też charakter salonu lub gabinetu.

 

Witryna z kolekcji Dodson o wymiarach 200,5 x 60,5 x 40,5 cm ma wszystkie cechy idealnego mebla. Jej nowoczesna stylistyka nada urok każdemu pomieszczeniu. Witryna nie tylko doskonale wyeksponuje pamiątki, zdjęcia, puchary czy inne trofea, ale oferuje również miejsce do przechowywania. Górna część witryny jest przeszklona, a dolna to funkcjonalne półki, ukryte za drzwiami z płyty.

 

Kolekcja Dodson wykonana jest w kontrastowym połączeniu – dąb Artisan i czerń. Naturalny rysunek płyty podkreślony kontrastowym zestawieniem, urzeka swoim wzornictwem. Witryna perfekcyjnie wpasuje się we wnętrza w stylu industrialnym lub loftowym.

 

Meble z kolekcji Dodson posiadają zawiasy z cichym domykiem i solidne, metalowe uchwyty. Zarówno fronty, jak i korpusy wykonane zostały z odpornej na zabrudzenia i zarysowania płyty laminowanej. W witrynach zastosowano szkło antisol w brązowym odcieniu, które oprócz walorów dekoracyjnych, skutecznie pochłania promieniowanie świetlne.

 

Witryna Dodson jest uniwersalna tzn. że drzwi mogą otwierać się zarówno na lewą, jak i prawą stronę. Dzięki temu możesz w każdej chwili przemeblować salon, bez ryzyka, że mebel przestanie pasować do wnętrza.

 

Żeby podkreślić urok ekspozycji za szkłem, możesz dokupić energooszczędne oświetlenie LED.