Witryna Dodson – pokaż to, co najlepsze

Witryna z kolekcji Dodson pozwala na ekspozycję wybranych dekoracji i elementów wyposażenia mieszkania. Możesz postawić na widoku pamiątki z wakacji, które przypominają Ci miłe chwile, ale też ramki ze zdjęciami dzieci czy bliskich. Nowoczesne style aranżacji wnętrz proponują mnóstwo dodatków, które podkreślą charakter pomieszczenia i doskonale prezentują się za szkłem.

 

Witryna Dodson o wymiarach 100 x 137 x 40,5 cm to mebel, który nie tylko eksponuje, ale pozwala też przechowywać najróżniejsze salonowe drobiazgi. Oprócz klasycznych, przeszklonych drzwi ma jeszcze dwie zakryte półki i dwie szuflady. Możesz zatem schować przed wzrokiem gości przedmioty, które nie współgrają z wnętrzem i wyeksponować te, które podkreślą jego walory.

 

Witryna wyposażona została w zawiasy i prowadnice z cichym domykiem, które zapewniają komfort użytkowania. Doskonale prezentują się też czarne, metalowe uchwyty. Podkreślają solidność i styl mebla. W witrynie zastosowano szkło antisol w brązowym odcieniu, które oprócz walorów dekoracyjnych, skutecznie pochłania promieniowanie świetlne. Laminowana płyta, z której wykonano fronty i korpusy, to gwarancja odporności na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia.

 

Kolekcja Dodson to połączenie wybarwienia w kolorze dębu Artisan z czernią. Podkreśla ono loftowy charakter serii. Prostota kształtów, struktura słoi drewna i niebanalne połączenie kolorystyczne dało doskonały efekt. Witryna świetnie prezentuje się też w opcji z energooszczędnym oświetleniem LED, które uwypukla elementy dekoracyjne ustawione na jej półkach.

 

Meble z kolekcji Dodson świetnie wpasują się nie tylko we wnętrze salonu czy sypialni, ale również w przestrzeń hotelową lub gabinetową.

 

 

 

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 137 cm
Waga 62.45 kg
Do pobrania