Witryna Forn – zdecyduj, co pozostawisz na widoku

Urządzasz salon lub jadalnię i szukasz ponadczasowych mebli, które wprowadzą do wnętrza odrobinę przytulności? Poznaj kolekcję mebli Forn – zachwyć się geometrią brył, mariażem uniwersalnych kolorów oraz dekorem doskonałym w swej prostocie.

Jeśli nie wyobrażasz sobie pokoju dziennego bez elementów dekoracyjnych, witryna Forn jest propozycją dla Ciebie. Przechowasz w niej piękne i delikatne przedmioty, takie jak porcelanowe filiżanki czy wyjątkowo cenne pamiątki. Ich ekspozycję umożliwi Ci eleganckie przeszklenie. Mebel jest również idealnym schowkiem na przedmioty, które chcesz trzymać poza zasięgiem wzroku.

Witryna o wymiarach 64 × 200 cm wyposażona jest w 2 szklane półki znajdujące się za transparentnym frontem oraz 3 półki ukrywające się za zabudowanymi elementami frontów. Górne przeszklenie wykonane jest ze szkła hartowanego – wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia. W opcji dostępne jest oświetlenie LED do półek szklanych, dzięki któremu w pomieszczeniu z witryną zapanuje odpowiedni nastrój. Zawiasy z cichym domykiem zapewnią płynne i lekkie zamykanie frontów.

Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Sprawdź wszystkie możliwości, jakie stwarza kolekcja Forn. Skompletuj zestaw mebli lub wybierz pojedyncze elementy z oferty. 

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 64 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 54.35 kg
Do pobrania