Witryna Fun Plus – tu jest pięknie!
 

Wysoka witryna w pokoju dziennym zawsze wprowadza do niego elegancję, a zarazem indywidualny charakter. Z pewnością masz w domu przedmioty, które mają dla Ciebie wartość sentymentalną lub są po prostu piękne. Niech cieszą oko na co dzień! Witryna Fun Plus będzie dla nich odpowiednim meblem. Dowiedz się, dlaczego!

Witryna o wymiarach 65 × 205 cm nie zajmuje dużo miejsca na podłodze, ale dobrze wykorzystuje wysokość wnętrza. W środku masz do dyspozycji aż 6 półek, część za pełnym frontem. To odpowiednia przestrzeń na tekstylia, które przydają się w salonie czy jadalni – obrusy, bieżniki, podkładki pod talerze. Z kolei za frontami typu witryna umieść rzeczy, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Wyjątkowej aury doda dekoracjom energooszczędne oświetlenie LED. Ciepłe światło rozjaśni całe wnętrze i doda mu kojącego klimatu.

Korzystanie z witryny jest komfortowe dzięki systemowi cichego domyku oraz minimalistycznemu uchwytowi w kolorze nikiel mat.

Podświetlana witryna Fun Plus to prosty, a jednocześnie nietuzinkowy design. Front z płyty MDF w kolorze biały mat uzupełniają ozdobne wstawki w wybarwieniu dąb rdzeń. Ten przyrodniczy detal spodoba się nie tylko zwolennikom natury we wnętrzach, świetnie ociepli też stonowaną aranżację w stylu skandynawskim lub nowoczesnym.

Zobacz też inne elementy z kolekcji Fun Plus – być może znajdziesz wśród nich rozwiązania idealne do Twojego salonu.

 

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 205 cm
Waga 56.55 kg
Do pobrania