Witryna Kassel – ekspozycja na pierwszym planie

 

Zastanawiasz się, gdzie umieścić kolekcję ceramiki lub ulubiony serwis kawowy? Stylową oprawą może być dla nich witryna Kassel. Dzięki niewielkim gabarytom mebel sprawdzi się nawet w mniejszym metrażu, a jednocześnie pozwoli Ci odpowiednio wyeksponować przedmioty będące Twoją prawdziwą dumą.

Górna część witryny znajduje się za przeszklonym frontem. Szkło jest hartowane, a więc wytrzymałe i bezpieczne dla Twojej rodziny. Do dyspozycji masz trzy półki (w tym dwie szklane) na bliskie sercu pamiątki lub naczynia o szczególnej wartości dekoracyjnej. W opcji dostępne jest oświetlenie LED, które rozjaśni wnętrze witryny i wprowadzi przytulny klimat w całym pomieszczeniu. Znalazła się tu również niewielka przegródka na drobiazgi ukryta za pełnym frontem.

Dolna część mebla to szafka przedzielona praktyczną półką. Tego typu schowek przyda się na przykład na obrusy i bieżniki.

Dopełnieniem witryny typu słupek jest niebanalny wygląd. Mebel łączy w sobie dwa wybarwienia – ciepły dąb monastery i elegancki dąb czarny. Struktura drewna podkreślona czernią wprowadzi do salonu kojący nastrój sprzyjający odpoczynkowi i długim rozmowom. Tego typu duet kolorystyczny współgra z estetyką nowoczesną czy loftową.

Wąską witrynę najlepiej postawić w reprezentacyjnej części domu, gdzie przyjmujesz gości. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowo harmonijną aranżację, zestaw ją z pozostałymi elementami z kolekcji Kassel.

 

 

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 195 cm
Waga 52.45 kg
Do pobrania