Witryna Kassel – eksponuje i ukrywa

 

Witryna czy komoda – który mebel lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu? A może zdecydujesz się na witrynę Kassel? Jest doskonałym ekspozytorem, a przy tym praktycznym meblem do przechowywania.

Symetria formy i wyraźny podział na dwie funkcje – tak najkrócej można opisać tę czterodrzwiową witrynę. Górna część mebla to ciekawa gablotka. Za frontami z bezpiecznego szkła hartowanego najlepiej umieścić ozdobne naczynia lub bliskie sercu pamiątki. Za każdymi z przeszklonych drzwi znajdują się dwie półki (w tym jedna szklana) pozwalające należycie zaprezentować dekoracje. W opcji dostępne jest też oświetlenie LED, które doda przedmiotom szczególnego blasku. Są tu również małe przegródki ukryte za pełnym frontem – te warto przeznaczyć na drobiazgi.

Dolna część witryny to odpowiedni schowek na obrusy, pościel czy pozostałe naczynia. Każda z szafek została przedzielona półką, co ułatwia segregację przedmiotów.

Duża witryna będzie istotnym elementem aranżacji wnętrza, szczególnie dobrze współgra z estetyką nowoczesną i loftową. W zgrabnym mariażu zestawiono tu dwa wybarwienia – ciepły dąb monastery i tajemniczy dąb czarny. Struktura drewna wprowadzi do pomieszczenia przytulność, a kolor czarny – ponadczasową elegancję.

Witryna stanie się niekwestionowaną ozdobą salonu czy pokoju dziennego. Warto postawić ją w reprezentacyjnej części domu, gdzie spotykasz się z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli zależy Ci na spójnym wystroju, możesz połączyć ją z innymi meblami z kolekcji Kassel – będzie jeszcze bardziej stylowo!

 

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 145 cm
Waga 65 kg
Do pobrania