Witryna Lara – podkreśli charakter wnętrza

Poszukujesz niebanalnych mebli do salonu lub gabinetu, które posłużą zarówno do przechowywania książek, jak i ekspozycji pamiątek, zdjęć lub zastawy stołowej? Teraz nie musisz kupować dwóch elementów, by cieszyć się funkcjonalnością regału i witryny!

 

Witryna Lara o wymiarach 197,5 x 90 x 40 cm to niesamowicie praktyczny i estetyczny mebel, który przypadnie do gustu tym, którzy cenią pomysłowość i nieszablonowe rozwiązania. Nowoczesny design i kontrastowe zestawienie czerni z naturalnym usłojeniem w kolorze jesion Belarus, przyciągają wzrok i skupiają na sobie uwagę. Mebel doskonale prezentuje się w przestrzeniach zaaranżowanych w stylu loftowym lub industrialnym, ale sprawdzi się też w bardziej tradycyjnych wnętrzach.

 

Witryna może pełnić funkcję pojemnej biblioteczki, eksponując zarazem ozdoby, ramki na zdjęcia czy puchary. Mebel wyróżnia się systemem bezgłośnego zamykania, co bardzo korzystnie wpływa na codzienne użytkowanie. Zastosowanie hartowanego szkła i energooszczędnego oświetlenia LED (w opcji) stwarza idealną przestrzeń na ekspozycję ulubionych ozdób.

 

Witryna w zestawieniu z innymi meblami z kolekcji Lara może stworzyć interesujące wnętrze nie tylko salonu czy gabinetu, ale również pokoju młodzieżowego.

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 197,5 cm
Waga 69.8 kg
Do pobrania