Witryna Loano – zachwycające miejsce na serwis obiadowy

Witryny mają w sobie wyjątkowy urok – wprowadzają do wnętrza sielską atmosferę i elegancję. Model Loano urzeka ciepłem naturalnego drewna i niebanalną formą. Pięknie będzie się tu prezentował pamiątkowy serwis obiadowy lub kolekcja ceramicznych filiżanek.

Klasyczna witryna Loano to z jednej strony część ekspozycyjna, a z drugiej praktyczne miejsce do przechowywania. Na trzech półkach za przeszklonymi drzwiami ustawisz elementy dekoracyjne. Nie muszą być to naczynia, ciekawie będą prezentować się też książki czy ważne pamiątki.

W dolnej części znajdziesz trzy niewielkie szuflady oraz zamykaną szafkę, której fronty przypominają żaluzje. Kolor surowego jasnego drewna podkreślają czarne, metalowe uchwyty.

Witryna o wymiarach 98 × 205 × 40 cm stanowi połączenie naturalnego drewna, forniru i płyty MDF. Materiały zostały dobrane w taki sposób, by mebel był wytrzymały, a przy tym dekoracyjny. Finezji dodają bryle podwyższone, drewniane nóżki. To również element ułatwiający utrzymanie porządku w pomieszczeniu.

Witrynę na nóżkach możesz postawić w jadalni lub salonie – z jednej strony doskonale pasuje do innych mebli i dodatków, niemal wtapiając się we wnętrze, z drugiej zaś jest jego niekwestionowaną ozdobą. Pasuje do stylu skandynawskiego, loftowego, boho i retro – wszędzie wprowadzi więcej przytulności i odrobinę natury. Możesz zestawić go z pozostałymi meblami z kolekcji Loano, tworząc harmonijną i piękną aranżację w Twoim mieszkaniu.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 98 cm
Wysokość 205 cm
Waga 51 kg
Do pobrania