Witryna Luton – zabudowa lewej strony

Salon - miejsce spotkań z rodziną, relaksu, ale też rozrywki. Dlatego tak ważne jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Pomocna okaże się rozbudowana kolekcja Luton, która wpisuje się w styl loftowy. Dostępna w niej witryna Luton to jeden z mebli, które łączą ekspozycję z przechowywaniem.  

Jeżeli szukasz miejsca do przechowywania zastawy stołowej, dokumentów i ozdobnych wazonów, to wysoka witryna Luton doskonale się w tym sprawdzi.

Witryna o wymiarach 67 x 197,5 cm jest wyposażona w:

- 1 pojemną szafkę, np. na segregatory czy zastawę stołową,

- 2 półki ukryte za przeszklonym frontem, na których możesz ustawić kieliszki lub dekoracje.

Nie sposób nie docenić tego stylu. Witrynę w stylu loftowym ozdobiono metalowymi nóżkami i uchwytami w kolorze czarny mat. Surowy charakter podkreśla chłodna kolorystyka dąb ribbeck brąz, która zdobi zewnętrzną część mebla oraz grafitowa listwa i wnętrze mebla. Dopełnieniem jest przyciemnione szkło w kolorze antisol i oświetlenie LED (standard).

Wygodę użytkowania zapewniają zawiasy z cichym domykiem.

Lewostronną witrynę Luton możesz postawić w towarzystwie komody, regału lub szafy. Świetnie prezentuje się w duecie z szafką RTV. Mebel łączący przechowywanie i prezentowanie pamiątek i nagród pokochają tysiące klientów.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 197,5 cm
Waga 56.65 kg
Do pobrania