Witryna Memphis – stylowe przeszklenia
 

Komoda to jeden z lepszych wynalazków ludzkości, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Szczególnie wyjątkowa w formie jest komoda Memphis z przeszkoloną częścią ekspozycyjną na ulubione dodatki.

Symetryczna forma kryje sporo miejsca do przechowywania. Wykorzystaj 2 szuflady na różne drobiazgi, do dyspozycji masz również otwartą wnękę i półki za pełnym frontem.

Prawdziwą ozdobą komody do salonu są wąskie, przeszklone fronty. Na 6 półkach zmieszczą się minimalistyczne wazony czy elementy serwisu kawowego. Oświetlenie LED w standardzie doda przedmiotom blasku i rozjaśni wnętrze.

Na szerokim blacie możesz umieścić dodatkowe dekoracje, na przykład wazon z tulipanami. Czemu nie wstąpić po kwiaty, wracając z pracy? Nad komodą świetnie będą prezentować się rodzinne zdjęcia albo stylowe grafiki. Zrobi się jeszcze przytulniej!

Co sprawia, że przeszklona komoda Memphis ma w sobie to coś? Z pewnością fronty z płyty MDF w wybarwieniu dąb artisan. Są jasne, w ciepłej kolorystyce, a faktura z widocznymi słojami przypomina naturalne drewno. Przeciwwagę stanowią elementy grafitowe – w tym głębokim kolorze są boki i wnętrze mebla. Lekkości dodają z kolei fronty ze szkła hartowanego.

Bezuchwytowy system otwierania wpływa na nowoczesny design mebla i zapewnia wygodny dostęp do rzeczy, a przy tym łatwość czyszczenia. Wszystko to składa się na stylowy i użyteczny mebel, który będzie ciekawym akcentem w nowoczesnym salonie.

Komoda o wymiarach 145 × 126 cm zmieści się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu, że łączy w sobie ekspozycję z przechowywaniem jest wielofunkcyjna, a tego typu meble dobrze sprawdzają się nawet w mniejszym metrażu.

 

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 145 cm
Wysokość 126 cm
Waga 89.25 kg
Do pobrania