Witryna Ostia – wysoka i zachwycająca

Dla tych, którzy budują dom i dla tych, którzy postanowili odświeżyć pomieszczenie. Kolekcja Ostia ma wiele funkcjonalnych modułów, za pomocą których możesz urządzić wymarzone wnętrze salonu, jadalni czy sypialni. Linia zachwyca ponadczasową stylistyką, solidnymi, pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Witryna Ostia sprawdzi się zarówno w przechowywaniu, jak i eksponowaniu tego, co chciałbyś pokazać. Dokumenty, sezonowe ozdoby i inne szpargały możesz schować za pełnym frontem.  Za przeszklonym frontem witryny możesz ustawić kilka wazonów, świec lub figurek ceramicznych.

Co jeszcze wyróżnia witrynę w stylu solidnym? Pogrubiane boki i stonowana kolorystyka. Całość utrzymana jest w kolorze dąb artisan, ale przełamuje ją ozdobna listwa w kolorze spalona deska. Dekor podkreśla oświetlenie LED. Czarna podstawa dodaje charakteru, podobnie jak lekko przydymione szkło w kolorze antisol brown. Dodatkowym oświetleniem witryny jest lampa LED SQUERE montowana do blatu górnego (opcja).

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty.

Wysoką witrynę Ostia możesz ustawić w towarzystwie stołu, komody, szafki RTV i półki. Dobierz także inne elementy linii i stwórz wyjątkową i spójną zabudowę salonu.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 66,5 cm
Wysokość 199 cm
Waga 54.35 kg
Do pobrania