Witryna Ostia – eksponuj się na nowo

Wyjątkowa, praktyczna, efektowna – taka będzie zabudowa wnętrza z kolekcją Ostia, wpisująca się w styl solidny. Linia zachwyca ponadczasową stylistyką, pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Witryna Ostia to nieoceniona pomoc przy prezentacji rodzinnych skarbów. Książki i pamiątki z podróży możesz ustawić na 2 otwartych półkach. Dokumenty, sezonowe ozdoby i inne szpargały możesz schować za pełnym frontem lub 2 szufladach. Za przeszklonym frontem witryny możesz ustawić kilka wazonów, świec lub figurek ceramicznych.

Ciekawy innych atutów witryny w stylu solidnym? Pogrubiane boki i stonowana kolorystyka w kolorze dąb artisan. Przełamaniem jest ozdobna listwa w kolorze spalona deska oraz oświetlające ją oświetlenie LED (dostępne w opcji). Czarna podstawa dodaje charakteru, podobnie jak lekko przydymione szkło w kolorze antisol brown.

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty oraz prowadnice z cichym domykiem.

Witrynę z szufladami Ostia możesz ustawić w towarzystwie komody, stołu, szafki RTV i półki. Sprawdź inne elementy kolekcji, z udziałem których możesz stworzyć wyjątkową i spójną zabudowę salonu.

Ostia - wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 100,5 cm
Wysokość 143,5 cm
Waga 61.15 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Ilość drzwi 2
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą
Atuty produktu
płynne domykanie szuflad
płynne domykanie frontów
witryny ze szkła hartowanego
oświetlenie LED