Witryna Rodes – dekoracyjna i praktyczna

Na co warto postawić w nowoczesnym wnętrzu? Na proste, ponadczasowe bryły, funkcjonalne rozwiązania i niebanalny styl? Możesz wypełnić wnętrze kolekcją Rodes, którą wyróżnia asymetryczna linia dająca zabudowie lekkości i świeżości. Na uwagę zasługuje też kontrastujące wybarwienie. Rozbudowana kolekcja kryje w sobie moduły do sypialni, salonu i biura.

Jeżeli chcesz odpowiednio wyeksponować pamiątki z podróży lub rodową zastawę, to nie ma lepszego miejsca od witryny Rodes! Pojemne wnętrze sprawia, że możesz w niej nie tylko prezentować, ale także schować to, co warto ukryć przed światem - wszystkie rzeczy możesz mieć w jednym miejscu. 

Szeroka witryna o wymiarach 90 x 139,4 cm posiada:

- 2 półki stałe za pełnym frontem, idealne na przedmioty warte ukrycia,

- 1 półkę szklaną, w którą zaopatrzono szafkę z przeszklonym frontem – idealna na dekoracyjny wazon lub kieliszki,

- 1 szafkę z pełnym frontem – a w niej 3 półki, na których możesz ustawić zastawę stołową, schować alkohol lub segregatory z  dokumentami.

Całość wykonana w jasnym wybarwieniu jesion belarus, które zachwyca widocznym usłojeniem drewna. Przełamaniem jest front witryny w kolorze dąb czarny, który dodaje charakteru całości.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Witrynę Rodes ustaw przy szafie, komodzie lub szafce RTV – wówczas skupisz uwagę na zawartych w niej przedmiotach. Dobierz do siebie poszczególne moduły nowoczesnej kolekcji Rodes i stwórz ergonomiczną, przytulną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku. 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 139,5 cm
Waga 57.95 kg
Do pobrania