Regał SALGA – idealne rozwiązanie do Twojego salonu

 

Uwielbiasz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami i stylowymi meblami? Regał SALGA pozwoli Ci efektownie wyeksponować trofea, pamiątki z wakacji, wazony czy zdjęcia. Wraz z nim stworzysz wyjątkową przestrzeń, która urzeka subtelnością i jakością.

 

Regał SALGA to mebel wyraźnie nawiązujący do stylistyki skandynawskiej. Wyróżnia się prostą, elegancką formą, minimalistycznymi uchwytami w kolorze czarnym i ramowo-płycinowymi frontami. Wszystko to tworzy spójny efekt, który zachwyca nowoczesnością.

 

Regał SALGA nie tylko podkreśli urok Twoich dodatków, ale również pozwoli Ci ukryć przedmioty, które zaburzają estetykę salonu – w dolnej części mebla do Twojej dyspozycji jest obszerna szuflada.

 

Regał SALGA w kolorystyce szary/dąb artisan świetnie komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz. Możesz zestawić go z innymi elementami tej serii, tworząc funkcjonalne i atrakcyjne pomieszczenie.

 

Do regału SALGA dostępne jest opcjonalnie oświetlenie, które jeszcze bardziej uwypukli zalety ustawionych na nim przedmiotów i stworzy wyrafinowany klimat wnętrza.