Witryna Sawira – stylowy i pojemny mebel do Twojego salonu

Zastanawiasz się nad zakupem witryny do Twojego domu lub mieszkania? Witryna Sawira sprawdzi się jako element wyposażenia salonu. Z pewnością doda mu oryginalnego stylu oraz spowoduje, że wnętrze stanie się bardziej funkcjonalne!

Witryna jest w naturalnym kolorze dąb bejca lakier. Mebel uzupełni salon urządzony w stylu klasycznym, loft bądź nowoczesnym. Ze względu na dosyć duże rozmiary najlepiej będzie się prezentować w przestronnych pomieszczeniach.

Witryna jest podzielona na trzy części. Dwie z nich – znajdujące się po bokach – mają przeszklone fronty, wewnątrz znajdują się półki. Środkowa część składa się z dwóch szuflad na dole oraz dwóch otwartych półek na górze. Szkło w witrynach jest w kolorze antisol (dymione), oprawione w aluminiową ramkę. Mebel stoi na eleganckich nóżkach, które dodają mu lekkości.

Bezuchwytowy system otwierania oraz cichy domyk w szufladach i zawiasach umilają korzystanie z witryny. Piękno przedmiotów za szkłem podkreśla oświetlenie LED w standardzie.

Fronty, listwy oraz blat wykonano z najwyższej jakości drewna dębowego stworzonego z połączenia fragmentów niewykorzystanych do innych kolekcji. Ekologiczna produkcja, zgodna z ideą zero waste, to duży atut kolekcji Sawira. Dąb jest bardzo wytrzymałym surowcem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Charakteryzuje go struktura z nieregularnymi słojami, sękami i przebarwieniami – nadaje ona meblowi niepowtarzalny styl.

Witryna została zabezpieczona lakierem BIO. Lakier jest bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego.

Witryna stanowi dobrą bazę kompozycyjną – możesz dobrać do niej inne meble z kolekcji Sawira, by stworzyć harmonijną całość, która zachęca do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

 

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 161 cm
Wysokość 127,5 cm
Waga 92.6 kg
Do pobrania