Witryna Sawira – uatrakcyjni Twoje wnętrze

Szukasz mebla, który wypełni wolną przestrzeń Twojego salonu? Stylowa witryna Sawira nada Twojemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Jednocześnie pozwoli na przechowywanie dodatków, elementów zastawy, alkoholu czy pamiątek.

Witryna jest w kolorze dąb bejca lakier. Mebel świetnie sprawdzi się jako element wystroju salonu urządzonego w stylu klasycznym, nowoczesnym, a nawet industrialnym. Jego naturalny kolor oraz stylowy wygląd z pewnością dodadzą wnętrzu atrakcyjności.

Witryna jest dwudrzwiowa. Po lewej stronie znajduje się część ekspozycyjna z przeszklonym frontem w kolorze antisol (dymione), oprawionym w aluminiową ramkę. W środku znajdują się półki z oświetleniem LED w standardzie.

Witryna jest wyposażona w bezuchwytowy system otwierania oraz cichy domyk w zawiasach, co pozwala na sprawne korzystanie z funkcji mebla. Konstrukcja opiera się na czterech stylowych nogach.

Fronty oraz listwy zostały wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego. Jego produkcja wpisuje się w ideę zero waste, ponieważ powstało ono w wyniku połączenia fragmentów, które nie zostały wykorzystane przy innych kolekcjach. Dąb jest bardzo wytrzymałym surowcem, a niepowtarzalnego wyglądu dodają mu nieregularne słoje, sęki i przebarwienia. Dzięki temu każdy mebel ma unikalny charakter.

Witrynę zabezpieczono lakierem BIO. Zastosowany lakier jest bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego.

Dobierz do witryny pozostałe meble z eleganckiej kolekcji Sawira, by stworzyć klasyczne i ponadczasowe wnętrze.

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 107 cm
Wysokość 152 cm
Waga 75.6 kg
Do pobrania