Witryna Torin – smukła i pojemna

Przygotowujesz aranżację pokoju dziennego i brakuje Ci tej przysłowiowej kropki nad „i” w postaci mebli? Wybierz kolekcję solidną Torin, która zachwyci Cię pogrubianymi bokami, metalowymi uchwytami i oświetleniem.  W zabudowie salonu nie może zabraknąć  witryny Torin.

Nie sposób pominąć jej głównej funkcji – ekspozycyjnej. To właśnie za przeszklonym frontem możesz umieścić to, czym warto się pochwalić przed rodziną i znajomymi. Znajdzie się też miejsce do przechowywania. Witryna typu słupek jest doskonałym schowkiem na książki i dokumenty.

Witryna o wymiarach 70,5 x 200 cm kryje w sobie:

- 1 szklana półka za przeszklonym frontem, na której możesz ustawić kieliszki lub dekoracje i pamiątki,

- 2 schowane przestrzenie za szklanym frontem, na drobiazgi, biżuterię lub smakołyki,

- 1 półka za pełnym frontem, na cięższe i większe przedmioty, np. zastawę stołową lub segregatory i teczki z dokumentami.

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki i metalowe uchwyty, ale nie sposób pominąć ryflowanej listwy w kolorze dąb venge magia. Jej odpowiednie wyeksponowanie to zasługa energooszczędnego oświetlenia LED.

Metalowe uchwyty oraz akcesoria z cichym domykiem podnoszą komfort użytkowania mebla na co dzień.

Witryna Torin jest idealnym meblem do salonu.  Możesz ją ustawić bezpośrednio obok szafki RTV, by wzrok skupiony na telewizorze mógł czasami powędrować na rodzinne pamiątki. Równie dobrze sprawdzi się w połączeniu z innymi elementami kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 70,5 cm
Wysokość 200 cm
Waga 59.95 kg
Do pobrania