Witryna Fun Plus – dekoracje na wysokości
 

Salon stanowi miejsce, w którym spędzamy czas z najbliższymi i urządzamy uroczystości. Warto zadbać, by pomieszczenie to zapewniało wygodę na co dzień, a przy tym pełniło funkcję reprezentacyjną nawet wtedy, gdy znajomi wpadną tylko na szybką kawę. Kolekcja Fun Plus to sposób na stworzenie funkcjonalnej i stylowej zabudowy.

Witryna wisząca Fun Plus pozwoli odpowiednio wyeksponować dekoracje. Ulubiona porcelana czy pamiątki z podróży będą od razu przyciągać wzrok i nadadzą pomieszczeniu osobisty charakter. Ponadto tego typu witryna nie zabiera miejsca na podłodze, więc sprawdzi się nawet w mniejszym wnętrzu, pięknie zdobiąc ścianę.

Witryna o wymiarach 80 × 137 cm zapewnia dużo przestrzeni do przechowywania. Za każdymi drzwiami znajdują się 4 półki – możesz trzymać w środku na przykład szkło czy świąteczną zastawę. Przeszklony front to miejsce na rzeczy o szczególnej wartości dekoracyjnej. Ich wyjątkowość podkreśli energooszczędne oświetlenie LED w standardzie. Z łatwością sięgniesz po przedmioty znajdujące się w środku dzięki prostym uchwytom w kolorze nikiel mat. Zawiasy z cichym domykiem wpływają na duży komfort korzystania z mebla.

Co sprawia, że witryna Fun Plus jest szczególna? Oczywiście niebanalny design. Czystą biel frontów z płyty MDF o matowym wykończeniu przełamuje nie tylko wspomniane już przeszklenie, lecz także ozdobna wstawka w wybarwieniu dąb rdzeń. Widoczna i wyczuwalna pod palcami struktura stanowi detal, który świetnie korespondował będzie na przykład z drewnianą podłogą.

Podświetlaną witrynę Fun Plus możesz zawiesić na przykład obok szafki RTV, tworząc rodzaj oryginalnej ramki dla telewizora. Dobrze wygląda też solo lub w komplecie z innymi elementami z kolekcji. Sprawdź je, jeśli marzysz o nowoczesnym wnętrzu w skandynawskim klimacie.

 

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 137 cm
Waga 51.8 kg
Do pobrania