Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

witryny biurowe

Jak chronić wartościowe przedmioty w swoim domu przed kurzem nie chowając ich w niewidocznym miejscu?

Jak wyeksponować pięknie wydane książki albo cenne wazony lub kieliszki? Oczywiście, najlepiej wykorzystać w tym celu witryny. Nowoczesne witryny są nie tylko funkcjonalne. Stanowią też prawdziwą ozdobę każdego wnętrza, dodają mu stylu i elegancji. 

pomieszczenie: biuro
20 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Bocage
Gent/Senegal/Alhambra
Gent
Gent/Senegal
Natalia
-23%
witryna Kent
1599,- 2099,-
-25%
witryna Kent
659,- 879,-
-25%
witryna Kent
659,- 879,-
-25%
witryna Kent
1011,- 1349,-
-25%
witryna Kaspian
-25%
witryna Kaspian
-25%
witryna Romance
786,- 1049,-
-25%
witryna Romance
786,- 1049,-
-25%
witryna Balder
-25%
witryna Zele
374,- 499,-
-25%
witryna Zele
336,- 449,-
-30%
witryna Zele
449,- 649,-
-25%
witryna Natalia
-40%
witryna Natalia
949,- 1599,-
-23%
witryna Azteca Trio
-27%
witryna Azteca Trio
-31%
witryna Azteca Trio
-31%
witryna Azteca Trio
-29%
witryna Azteca Trio
-29%
witryna Azteca Trio

Aby uporządkować i umiejscowić przedmioty w pokoju. potrzebne nam będą szafy oraz komody. Oczywiście, nie każdy mebel będzie przeznaczony do konkretnych pomieszczeń. W przypadku biura, nie do końca sprawdzi nam się duża szafa. Meblem idealnym będzie witryna biurowa. Dzięki niej w gabinecie już zawsze będzie panował ład, a dokumenty będziesz odnajdywać od razu.

 

Witryny biurowe, czyli przejrzystość i precyzja

Kluczem to zaplanowania aranżacji wnętrza biura będzie precyzyjność i zachowanie wręcz sterylnego porządku. O ile w sypialni możemy sobie pozwolić na większy chaos, trochę luzu, to jednak biuro jest miejscem naszej pracy, która nie powinna wymykać się spod kontroli. Zamęt w biurze będzie również oznaczał zamęt w pracy. Dlatego witryny do biura zdają się być ratunkiem w sytuacji nieuporządkowania pomieszczenia.

Witryny BRW są w różnych rozmiarach, dzięki temu będzie można dopasować je do pomieszczeń o rożnej wielkości. Wąska, wysoka witryna biurowasprawi, że wnętrze optycznie się powiększy, wydłuży, będzie sprawiać wrażenie większego. Wisząca witryna, która będzie pełnić funkcje półki może być umieszczona na ścianie za biurkiem. 

Dzięki temu, wszelkie konieczne rzeczy pozostaną w zasięgu twojej ręki. Z kolei duża, dwudrzwiowa witryna do biura sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Jej pojemność zapewni umieszczenie większości potrzebnych przedmiotów w jednym miejscu.

 

Jak wybrać witryny do biura?

Wielość modeli witryn biurowych sprawi, że dopasują się one do najróżniejszych biur. Sosnowe witryny o prostym kształcie będą niezwykle uniwersalne. Łączyć się będą z innymi prostymi meblami, co pozwoli zachować pomieszczenie w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Witryna do biura w bardziej klasycznym stylu pozwoli zamienić pomieszczenie w pełne przepychu wnętrze. Tradycyjny styl, klimatyczne lampy, wiele książek – to wszystko pozwoli na przemienienie biura w pomieszczenie rodem z minionych wieków. Z kolei witryny z łączonym szkłem i o oryginalnym kształcie będą wyznaczać najnowsze trendy designu.

Witryny to jedne z ważniejszych mebli biurowych. Wraz z wygodnym fotelem, stołem i regałem do biurastworzy przestrzeń niezwykle komfortową.