Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Białe witryny do salonu i jadalni

92 Produkty
kolor: biały
pomieszczenie: Salon, jadalnia
To pole jest wymagane
witryna Hesen
1 169 zł
SUPER CENA
witryna Forn
witryna Hesen
1 579 zł
SUPER CENA
witryna Forn
Promocja
witryna Loksa
899 zł
-150 zł
Promocja
witryna Loksa
699 zł
-550 zł
witryna Erla
1 129 zł
Promocja
witryna Alameda
899 zł
-570 zł
Promocja
witryna Azteca Trio
Produkt: witryna Azteca Trio
809 zł
-140 zł
witryna Romance
1 189 zł
witryna Idento
1 319 zł
SUPER CENA
witryna Holten
SUPER CENA
witryna Holten
witryna Assen
1 249 zł
Promocja
witryna Alameda
1 109 zł
-190 zł
SUPER CENA
witryna Azteca Trio
SUPER CENA
witryna Azteca Trio
WYPRZEDAŻ
witryna Kalio
1 269 zł
2 279 zł cena regularna
witryna Laval
1 009 zł
witryna Horton
1 689 zł
Promocja
witryna wisząca Fever
WYPRZEDAŻ
witryna Alamo
1 039 zł
1 409 zł cena regularna
Promocja
witryna Nepo Plus
599 zł
-100 zł
Promocja
witryna Fever
869 zł
-150 zł
SUPER CENA
witryna Balder
witryna Horton
1 149 zł
witryna Romance
1 319 zł
SUPER CENA
witryna Nuis
SUPER CENA
witryna Nuis
WYPRZEDAŻ
witryna Rovika
1 169 zł
1 939 zł cena regularna
witryna Idento
1 069 zł
Promocja
witryna Nepo Plus
649 zł
-110 zł
WYPRZEDAŻ
witryna Rovika
1 259 zł
2 079 zł cena regularna
witryna Flames
1 399 zł
witryna Flames
1 399 zł
WYPRZEDAŻ
witryna Byron
699 zł
1 429 zł cena regularna
Promocja
witryna wisząca Fever

Nowoczesne witryny goszczą w salonach, pokojach dziennych a także jadalniach. Nie może to jednak dziwić – są to meble, które nie tylko świetnie wyglądają i dodają estetyki wnętrzu, ale również umożliwiają ekspozycję pamiątek, bibelotów i zdjęć oraz wygodne przechowywanie wielu rzeczy, na które nie masz miejsca nigdzie indziej. Te nowoczesne meble znajdziesz na stronie brw.pl – dowiedz się, jak wybrać najlepszy model dla siebie!

Witryna – mebel, który sprawdzi się wszędzie

Witryny wzbogacają każde pomieszczenie o dodatkową przestrzeń. Jak się ją zagospodaruje – zależy to od dwóch czynników: konstrukcji mebla oraz Twojej inwencji. Należy zacząć od tego, że w sprzedaży dostępne są białe witryny do salonu wiszące oraz stojące. Wiszące służą przede wszystkim ekspozycji pamiątek, można także przechować w nich książki czy płyty CD, DVD i Blu–ray.

Witryny stojące dają więcej możliwości. Mają one część odsłoniętą i zamkniętą, a niektóre to połączenie regału z szafką. Dzięki temu mając witrynę w salonie, możesz np. w części widocznej trzymać bibeloty, eksponując je, zaś w niewidocznej umieścić zastawę stołową. To oczywiście przykład – co będziesz trzymać w witrynie, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb.

Białe witryny do salonu – z połyskiem lub bez

Białe witryny do salonu mogą różnić się sposobem wykończenia. Dostępne są dwa rodzaje: połysk i mat. Czym się różnią?

Mebel wykończony na wysoki połysk będzie odbijać światło, rozjaśniając i optycznie powiększając pomieszczenie. Druga opcja to biały mat. Te meble nie mają połysku i dobrze sprawdzają się w jasnych,, większych pomieszczeniach.

Niezależnie od tego, czy witryna ma biały połysk, czy wykończona jest matowo, kolorystyka sprawia, że nie jest na niej widoczny kurz, jak ma to miejsce przy meblach o ciemnych barwach.

Witryny mają różne rozmiary i style

Dostępne w brw.pl witryny białe mają różne rozmiary, dzięki czemu możesz dobrać najlepiej dopasowany do pomieszczenia model. W jaki sposób to zrobić? To proste – do dużego pomieszczenia najlepsza będzie duża witryna, do małego – mała. Należy mieć także na uwadze wysokość salonu czy jadalni – witryna wysoka w niższym pomieszczeniu może zapełnić całą przestrzeń od sufitu do podłogi, podczas gdy w wyższym pozostawi wolne miejsce, gdzie można np. umieścić półkę lub obraz.

To, jaka biała witryna do salonu będzie dla Ciebie najlepsza, zależy od dostępnej przestrzeni. Warto pomyśleć również o tym, aby komponowała się z aranżacją. Meble w takim kolorze świetnie nadają się do stylu nowoczesnego, a także skandynawskiego i minimalistycznego. Wybierz model pasujący do stylu w pomieszczeniu – z pewnością go podkreślisz.

Postaw na solidne witryny z brw.pl

Aby móc przez lata wygodnie korzystać z zakupionej witryny, warto wybrać wykonaną z solidnych materiałów. Takie właśnie znajdziesz na stronie brw.pl. Każda witryna drewniana – niezależnie od tego, czy ma biały połysk czy matowe wykończenie – została wykonana z materiałów najwyższej jakości, które cechuje duża odporność na uszkodzenia, wilgoć czy temperatury.

Jeśli dopiero meblujesz pomieszczenie, znajdziesz tu także inne białe meble, jak komody, fotele. Dzięki temu możesz skomponować swój własny, spójny stylistyczne, biały zestaw mebli do salonu.

Witryny w przystępnych cenach

Strona brw.pl to duży wybór solidnie wykonanych witryn. A kolejnym powodem, dla którego warto zainteresować się ofertą tego sklepu, są bardzo przystępne ceny za meble. Dotyczy to wszystkich modeli – witryna szklana, z szafką czy wisząca nie będą dzięki temu dużym wydatkiem.

Dlatego sprawdź ofertę i zamów wybraną już dzisiaj!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: