Witryna Forn – przechowywanie w dobrym stylu

Kolekcja Forn to nowoczesne meble o minimalistycznym rysie i prostym designie, bazujące na stonowanej kolorystyce i sile detalu. Lubisz estetyczne wnętrza, które cieszą oko przez długi czas? Zobacz naszą propozycję!

Witryna Forn sprawdzi się w pokoju dziennym, jadalni lub odpowiednio zaaranżowanym przedpokoju. Dzięki modnemu przeszkleniu z powodzeniem przechowasz w niej ozdobne naczynia, cenne dekoracje czy pamiątki z podróży, którymi chcesz wzbogacić wystój pomieszczenia. Dwie szafki z praktycznymi przegrodami i zabudowanymi frontami pozwolą Ci sprytnie ukryć drobne przedmioty.

Witryna o wymiarach 94 × 157 cm wyposażona jest w 2 szklane półki oraz front z wbudowanym szkłem hartowanym. Wnętrze szafki podzielone na 8 stref przechowywania tworzy idealne miejsce na książki, dokumenty i przydatne drobiazgi. W opcji dostępne jest także oświetlenie LED przeznaczone do półek szklanych – wybierz je, jeśli chcesz w pełni wyeksponować ustawione dekoracje. Dodatkowym udogodnieniem są zawiasy z cichym domykiem zapewniające bezszelestną pracę frontów.

Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Pozostałe elementy kolekcji Forn pomogą Ci stworzyć piękną aranżację pokoju dziennego lub salonu z jadalnią. Możesz zestawić je w komplecie lub wybrać pojedyncze bryły – sięgnij po rozwiązanie dla siebie!