Witryna Forn – przechowywanie za szkłem

Należysz do grona osób ceniących surową elegancję? Daj się zaskoczyć kolekcji Forn, w której oszczędna forma brył spotyka się z nowoczesnym designem i kojącą kolorystyką.

Witryna Forn może stać się inspirującym elementem zabudowy przedpokoju lub klasycznym meblem do salonu lub jadalni. To idealny mebel do przechowywania kieliszków, kompletów filiżanek i innych kruchych przedmiotów, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Witryna jest na tyle pojemna, że bez trudu zmieścisz w niej sporo drobiazgów lub część zastawy stołowej.

Witryna o szerokości 94 cm i wysokości 157 cm to aż 6 wygodnych przegródek ukrytych za pełnymi frontami oraz 2 przegródki przedzielone szklaną półką i przeznaczone do ekspozycji. Transparentny front wykonany jest ze szkła hartowanego – materiału o zwiększonej wytrzymałości i bezpiecznego w użytkowaniu. O lepszą widoczność prezentowanych dekoracji zadba oświetlenie LED do półki szklanej (dostępne w opcji). Zawiasy z wbudowanym cichym domykiem zapewniają lekkość zamykania frontów, co znacznie podnosi komfort użytkowania mebla.

Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Meble Forn zadbają o komfort wszystkich domowników. Zobacz, jakie możliwości stwarzają pozostałe elementy tej samej kolekcji.