Worek próżniowy - więcej miejsca w szafie

Z pewnością znasz to uczucie, kiedy szafa, która miała pomieścić absolutnie wszystko, zaczyna pękać w szwach. Spokojnie, da się temu zaradzić bez powiększania szafy! Worek próżniowy to rozwiązanie, który umożliwi Ci skompresować zajmujące dużo miejsca przedmioty, a Ty będziesz się cieszyć wolnym miejscem szybko, jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Próżniowy worek wykonany jest z wytrzymałej folii PCV, a jego duże rozmiary pozwalają pomieścić nawet tak duże rzeczy, jak kołdry. Po umieszczeniu ich w worku wystarczy przyłożyć odkurzacz, odessać nadmiarowe powietrze i voila! Worek próżniowy najlepiej sprawdza się przy zmniejszaniu rozmiarów przedmiotów, które zawierają najwięcej powietrza: kurtek puchowych, kołder, poduszek i śpiworów. Możesz z niego skorzystać chowając sezonowe rzeczy.

Worek do odsysania powietrza jest wielokrotnego użytku i będzie Ci służył latami. Należy jedynie uważać, aby nie umieszczać w nim przedmiotów o ostrych krawędziach, które mogą uszkodzić folię. Próżniowy worek pozwala zachować porządek w szafie i dodatkowo chroni nieużywane rzeczy przed kurzem.

worek próżniowy - wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.086 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał pcv