Wyciskarka do cytrusów Fiskar – przepis na letnie orzeźwienie

Kiedy upalne dni dają się we znaki, a z nieba leje się gorący żar, ratunkiem będzie pyszna lemoniada. Najlepiej ta wykonana własnoręcznie, ze świeżo wyciskanej cytryny lub pomarańczy. Uwielbiasz orzeźwiający smak letniej lemoniady? Potrzebujesz narzędzia, które umożliwi Ci błyskawiczne przyrządzenie napoju? Wystarczy, że w Twojej kuchni pojawi się wyciskarka do cytrusów Fiskars!

Akcesorium zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie. Zdejmowane sitko zatrzyma każdą pestkę, dzięki czemu po przelaniu do dzbanka otrzymasz czystą esencję soku. Odpowiednio wyprofilowany dziubek pozwoli zaś dokładnie nalać płyn nawet to małych szklanek czy kieliszków. Wystarczy, że do świeżo wyciśniętych cytrusów dodasz chłodną wodę, kostki lodu oraz listki mięty. Orzeźwiający napój gotowy! Twoi goście z pewnością będą zachwyceni!

Wyciskarkę do cytrusów możesz łatwo złożyć i rozłożyć. Umożliwi Ci to wygodne przechowywanie dodatku oraz precyzyjne umycie każdego zakamarka. Wyciskarkę wykonała renomowana firma Fiskars, która od lat zajmuje się tworzeniem akcesoriów użytku domowego.

Wymiary
Waga 0.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars