Wymienny pokrowiec na fotel. Zmiana koncepcji aranżacji, nowy kolor ścian czy po prostu potrzeba odświeżenia pomieszczenia, z dodatkowym pokrowcem bez problemu dostosujesz wygląd fotela do zmieniającego się wnętrza. Wymiary pokrowca sprawiają, że idealnie przylega do fotela, a wszyte zamki ułatwią jego naciągnięcie na mebel. Obicie zostało starannie uszyte z welurowej tkaniny o miękkim, mieniącym się w świetle włosiu.

Szczegóły:

Typ produktu: Pokrowiec na fotel
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Welur
Skład materiału: 100% Poliester
Ręczne wykonanie: Nie

Wymiary:

Głębokość: 77 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 46 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Pokrowiec na fotel

Cechy produktu: Przedłuża żywotność Twoich mebli, Delikatne, miękkie włókna, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem.
Wymiary
Do pobrania