Wysoki wazon na podłogę, 45 cm -duży i pokaźny, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie

  • Metalowa dekoracja: Wazon został wykonany z metalu w kolorze brudnego złota. Całość prezentuje się bardzo elegancko i wpasowuje się w styl GLAMOUR.
  • Uniwersalne zastosowanie: Dekorację możesz ustawić w każdym pomieszczeniu. Znajdzie swoje miejsce w salonie przy oknie balkonowym/tarasowym, w sypialni przy łóżku, bądź przy oknie, a nawet w łazience czy przedpokoju.
  • Elegancki styl: Dzięki złotej barwie i reliefowym zdobieniu dekoracja zyskuje prawdziwy, elegancki charakter.
  • Wyjątkowy dodatek: Aby stworzyć niepowtarzalną aranżację, ułóż w wazonie trawę pampasową czy suszone kwiaty o długich łodygach.
  • Wymiary wazonu: Wazon ma wysokość 45 cm i średnicę 15 cm. Takie wymiary dekoracji pozwolą na umieszczenie wazonu na większej komodzie, półce, ale i na podłodze. Dzięki swej pokaźnej budowie wazon będzie doskonale widoczny w każdym miejscu.

Wazon będzie świetnym dodatkiem do klasycznych zasłon czy białych firanek ze złotymi akcentami. Świetnie się sprawdzi ustawiony w towarzystwie rattanowego fotela lub jutowego dywanu. Od Ciebie zależy, w jakim stylu będzie Twoja aranżacja, a wazon NIGHT na pewno się w nią wpasuje.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania