Żarowka GU10-ES111 LED Lens - oryginalne i nowoczesne źródło oświetlenia

Lampa GU10-ES111 to nowoczesne źródło oświetlenia - niewielkie, praktyczne i efektowne. Pasuje do wielu wnętrz, szczególnie do kuchni, jadalni, jako dodatkowe oświetlenie do pokoju młodzieżowego, salonu, biura, sklepu. Wymarzonym stylem wyposażenia dla tego rodzaju źródła światła jest z pewnością styl nowoczesny, ale odnajduje się też w loftowym i minimalistycznym. Może zostać zamontowana punktowo w długim korytarzu albo przedpokoju. Można doświetlić nią lokal gastronomiczny i punkty usługowe.

Żarówka GU10-ES111 zrobiona jest z tworzywa sztucznego. Ma okrągły kształt i ciekawy, nowoczesny design z czarną obudową dla światła. Emituje światło o barwie białej i ciepłej. Źródło światła to wbudowany moduł LED o mocy 9 W. Standardowa klasa szczelności IP20 wskazuje na to, że źródło oświetlenia nadaje się do pomieszczeń o niewielkim stopniu wilgotności. Kolor lampy – czarny, wymiary wynoszą: 11,1 × 5,8 cm.

Idealne do nowoczesnego wystroju, sprawdzają się w niemal każdej kolorystyce wnętrza. Ciekawy efekt może dawać kilka lamp w ciemnej aranżacji (czerń, grafit).

Wymiary
Średnica 11,1 cm
Wysokość 5,8 cm
Waga 0.11 kg
Do pobrania