Uniwersalna żarówka LED E14 o klasycznym designie

Lampa LED E14 3W to klasyczne źródło oświetlenia, które dzięki designowi, stawiającemu na znane i popularne wzory, będzie pasować do wielu rodzajów wystrojów. Z uwagi na swoją długą żywotność i energooszczędność, żarówki LED są coraz chętniej i częściej wybierane jako źródło oświetlenia w domach, sklepach, biurach czy restauracjach. Ta prosta, elegancka i estetyczna żarówka pasuje zarówno do stylu klasycznego i nowoczesnego, jak i wielu innych rodzajów umeblowania wnętrz.

Lampa LED E14 3W zrobiona jest z tworzywa sztucznego. Ma klasyczny kształt, przypominający zwykłą żarówkę. Emituje białe, ciepłe światło. Jej moc to 3 W. Kąt świecenia lampy to 160 stopni. Nie posiada możliwości ściemniania. Bańka jest w kolorze mlecznym, dzięki czemu światło rozchodzi się po pomieszczeniu łagodnie. Wymiary lampy to: 7,5 × 4,5 cm.

Będzie dobrym źródłem oświetlenia do klasycznych i nowoczesnych żyrandoli i lamp o różnej kolorystyce. Najlepiej sprawdzi się w jasnych i białych – będzie to estetyczny akcent, podkreślający elegancki wystrój.

Wymiary
Szerokość 5,1 cm
Wysokość 8,6 cm
Waga 0.035 kg
Do pobrania
Producent produktu:
GTV Poland SP z o.o.