Żarówka LED E14 8W – ważny element oświetlenia

Dbasz o środowisko? Postaw na energooszczędne oświetlenie domu! Pozwoli Ci ono zaoszczędzić nie tylko energię elektryczną, ale również pieniądze. Według wielu wyliczeń i analiz świetlówki energooszczędne zużywają o około 60-70% mniej prądu w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Całkowity koszt użytkowania takiej żarówki, biorąc pod uwagę cenę energii i samej świetlówki) jest też średnio o 30% niższy niż w przypadku tradycyjnego oświetlenia. Zdecyduj się na żarówkę LED E14 8W.

Świetlówka led z tworzywa sztucznego daje strumień światła 700 lumenów i ma moc 8W. Odpowiada to mocy 54W tradycyjnej, nieenergooszczędnej żarówki. Światło, które daje, ma neutralną, mlecznobiałą barwę 3000K. Kąt rozsyłu światła wynosi 160 stopni, bezproblemowo oświetli więc średnie pomieszczenie. Żarówka posiada żywotność aż 40 tysięcy godzin.

Biała żarówka energooszczędna ma średnicę 4,5 cm i wysokość 8,9 cm. Uzupełni niewielki klosz, np. lampki nocnej lub biurkowej wpinanej na klips. Wymień swoje tradycyjne świetlówki na nowoczesne energooszczędne i płać niższe rachunki za prąd.

Wymiary
Średnica 4 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.035 kg
Do pobrania