Żarówka LED E14 8W – ważny element oświetlenia

Dbasz o środowisko? Postaw na energooszczędne oświetlenie domu! Pozwoli Ci ono zaoszczędzić nie tylko energię elektryczną, ale również pieniądze. Według wielu wyliczeń i analiz świetlówki energooszczędne zużywają o około 60-70% mniej prądu w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Całkowity koszt użytkowania takiej żarówki, biorąc pod uwagę cenę energii i samej świetlówki) jest też średnio o 30% niższy niż w przypadku tradycyjnego oświetlenia. Zdecyduj się na żarówkę LED E14 8W.

Świetlówka led z tworzywa sztucznego daje strumień światła 700 lumenów i ma moc 8W. Odpowiada to mocy 54W tradycyjnej, nieenergooszczędnej żarówki. Światło, które daje, ma neutralną, mlecznobiałą barwę 3000K. Kąt rozsyłu światła wynosi 160 stopni, bezproblemowo oświetli więc średnie pomieszczenie. Żarówka posiada żywotność aż 40 tysięcy godzin.

Biała żarówka energooszczędna ma średnicę 4,5 cm i wysokość 8,9 cm. Uzupełni niewielki klosz, np. lampki nocnej lub biurkowej wpinanej na klips. Wymień swoje tradycyjne świetlówki na nowoczesne energooszczędne i płać niższe rachunki za prąd.

E14 8W - wymiary
Średnica 4,5 cm
Wysokość 8,9 cm
Do pobrania
Producent produktu:
GTV Poland SP z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E14
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 8W
Strumień światła 700 lm
Temperatura barwowa 3000K
Żywotność 40000h
Gwarancja 2 lata
Kąt rozsyłu światła 160°
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 54W
Pobór mocy 8 W
Rodzaj diody SMD
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80Ra