Zasłona czarna ESSENTIEL, 140 x 260 cm marki Doucer d'interieur to artykuł, który odmieni każde mieszkanie. Oprawa okna to bardzo istotny aspekt wystroju Twojego domu. Zasłona okienna gotowa to rozwiązanie nie tylko stylowe, ale także bardzo funkcjonalne. Znana w branży tekstylnej marka Doucer d'interieur stworzyła kolekcję, którą z pewnością doceni każdy wymagający konsument. Zasłona glamour to zdecydowanie więcej niż tylko wystrój Twojego okna- wykonanie z doskonałego gatunkowo materiału oraz gęsty splot tworzących go włókien są gwarancją, że zasłona będzie doskonałą barierą przed przesadnym oświetleniem Twojego mieszkania.

Zasłona na przelotkach oraz zasłona na szelkach to obecnie najbardziej komfortowe z metod rozwieszania, które stanowią gwarancję, że Twoja zasłona będzie się pięknie prezentować. Staranność z jaką została uszyta zasłona to pewność, że produkt ten nie nie wyblaknie pod wpływem ekspozycji na światło czy wskutek wielokrotnego prania i prasowania.

Cechy produktu:

  • Uniwersalna kolorystyka, która sprawdzi się w każdym wnętrzu ,
  • zasłona wykonana została z dobrej jakości materiału ,
  • Starannie- dbałość o każdy detal zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów ,
  • nie wymaga prania chemicznego- bez problemu można ją wyprać w pralce w domu ,
  • Ślicznie się układa, zawieszona na mokro nie wymaga prasowania, w razie potrzeby można ją jednak wyprasować, a maksymala dopuszczona przez producenta temperatura wynosi 110 stopni ,
  • Osłania przed zbyt dużym nagrzewaniem pomieszczenia .