Zestaw stół Saldes i 4 krzesła Murilo – jadalnia w stylu scandi

Potrzebujesz funkcjonalnych mebli do jadalni? Zależy Ci na tym, żeby krzesła pasowały do stołu? Podobają Ci się wnętrza w stylu skandynawskim? Postaw na zestawienie stołu Saldes z krzesłami Murilo – proste rozwiązania często są najlepsze!

Stół Saldes to połączenie prostokątnego blatu o wymiarach 120 × 80 cm z metalowymi nogami w kolorze czarnym. Biały blat został podkreślony czarnym obrzeżem, dzięki czemu mebel zyskał nowoczesny charakter. Podczas codziennego użytkowania docenisz też pokrycie blatu folią utwardzaną, która sprawia, że jest on bardziej odporny na zabrudzenia czy zarysowania.

Szukanie krzeseł pasujących do stołu może być naprawdę uciążliwe. Wybierając gotowy zestaw, zyskujesz pewność, że wszystko będzie ze sobą współgrać. Krzesło Murilo, dzięki prostej formie i klasycznej kolorystyce, stanowi praktyczny wybór na lata. Wygodę podczas wspólnych chwil przy obiedzie zapewnią głębokie siedzisko i profilowane oparcie. Na odpowiednią ergonomię wpływa również wysokość siedziska – 46 cm. Z kolei miękka tapicerka w kolorze szarym ma dodatkowo tę zaletę, że łatwo utrzymać ją w czystości. Metalowe nóżki świetnie korespondują z podstawą stołu.

Prostokątny stół Saldes z 4 krzesłami szczególnie dobrze sprawdzi się w stylistyce skandynawskiej, uzupełni też wnętrze minimalistyczne czy loftowe. Zestaw jest na tyle uniwersalny, że możesz dowolnie zmieniać wokół niego dodatki – będzie idealną bazą dla najróżniejszych dekoracji.

Cechy szczególne mebli:

·      Zestaw stół + 4 krzesła

·      Stół Saldes (nierozkładany), wymiary: 120 × 80 cm, kolor: biały

4 krzesła Murilo tk. Sawana grey 5, stelaż: czarny

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Waga 40.7 kg
Do pobrania