Zestaw hokerów Sylvia - sprawdza się nie tylko od święta

Stołek barowy Sylvia to nowoczesny mebel, który odmieni wygląd Twojego mieszkania. Hoker został wykonany z tapicerowanej tkaniny, imitującej skórę w kolorze cappuccino oraz metalowej, chromowanej podstawy. Za sprawą klasycznej sylwetki pasuje do różnych wnętrz. Może być zarówno stylowym uzupełnieniem strefy barowej w kuchni czy jadalni, jak i ozdobą salonu. Sprawdzi się podczas codziennych posiłków, przyjęć, spotkań ze znajomymi czy przeglądu prasy.

Dzięki ergonomicznej budowie z wygodnym siedziskiem i wysokim oparciem stołek barowy Sylvia zapewnia wysoki komfort w trakcie siedzenia i pozwala przyjąć dogodną pozycję, nieobciążającą kręgosłupa. Świetnie nadaje się więc nawet do długiego użytkowania.

Hoker został wyposażony w podnośnik gazowy, który umożliwia regulację wysokości. Dzięki temu nie ma problemu, by dopasować go do pozostałych mebli i potrzeb gości. Solidna metalowa podstawa gwarantuje stabilność w trakcie siedzenia. Pionowe szwy stanowią dodatkową ozdobę mebla, nadając mu oryginalny i przykuwający uwagę wygląd.

Wymiary
Głębokość 52 cm
Szerokość 41,5 cm
Wysokość 115 cm
Waga 21 kg
Do pobrania